Kontaktní fasádní zateplovací systémy

Je u nás nejrozšířenější technologií zlepšování tepelně technických parametrů. Odborně provedenou realizací systémového zateplení lze snížit tepelné ztráty obvodovou stěnou o více než 50%. Jen správně zvolený zateplovací systém je investicí do budoucna. Je nezbytnou součástí budov.

 • Míchání barev a omítek přímo na prodejně.
 • Šetří náklady na energii.

KONTAKTUJTE NÁS

Fasádní zateplovací systémy - BAUMA MB

Šetření nákladů se zateplovacími systémy

Neustálé zvyšování cen za energie, nákladů na vytápění či klimatizování objektů přivádí logicky majitele nezateplených objektů k podniknutí nezbytných kroků. Zde platí staré dobré rčení „čím dříve, tím lépe“. U nedostatečně izolovaného objektu nemá valný význam samostatná výměna některých komponent (okna, dveře, změna otopného systému). Základním řešením je provedení kvalitního zateplení, často efektivně provedeného i s novou vnější podobou a dalšími revitalizačními úpravami.

Tepelně izolační materiály

 • Fasádní polystyren EPS 70 F je nejčastěji používaný stavební materiál. Má velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Na skladě nabízíme tloušťky od 10 do 160 mm. Další rozměry zajišťujeme pouze na objednávku do cca 7 dní. Je vhodný pro každou stavbu.
 • Fasádní minerální izolace KnaufInsulation, která je vhodná pro dosažení protipožárních a akustických parametrů.
 • Extrudovaný polystyren XPS je odolný proti vlhkosti a využívá lepší mechanické vlastnosti. Doporučujeme ho na zateplení soklů.
 • Polystyren se zvýšenou tepelně izolační schopností EPS NEO tzv. „šedivý polystyren“ se využívá při zateplení rodinných domů a menších objektů. Udrží příjemné klima po celý rok.

Lepení kotvení a armovací vrstva

Doporučujeme především lepící a armovací kvalitní stěrkovou hmotu PCI Multicret Super s vynikajícími parametry, vyztuženou jemnými skelnými vlákny proti mikrotrhlinám a delší dobou zpracovatelnosti pro vyšší kvalitu práce. K hlavnímu armování nabízíme především výstužné armovací sítě VERTEX R 131 s vyšší gramáží pro dosažení optimální kvality celé armovací vrstvy a tím i výrazný nárůst kvality a životnosti díla za příznivou cenu. Součástí je široký sortiment zakládacích, rohových i doplňkových profilů pro řešení nejrůznějších detailů na fasádě (styky fasády s okenními a dveřními rámy, parapety, detaily nadpraží) a hmoždinek na kotvení izolantu a zakládacích profilů.

Mimo stavebního materiálu, prodáváme i:

 • speciální nářadí
 • zakrývací folie
 • lepící pásky odolné proti UV záření (snadno se odlepí bez nutnosti pracného čištění)

Fasádní omítky a barvy

 • Fasádní omítky a barvy tónujeme přímo na naší prodejně dle vzorníků PCI a HET.
 • Zvlášť odolné mozaikové, dekorativní omítky na sokly najdete u nás skladem.

Prohlédněte si náš další sortiment. Najdete zde například tepelnou izolaci a kamenné koberce. Navštivte naši kamenou prodejnu BAUMA MB v Mladé Boleslavi. Napište nám nebo zavolejte a sdělte nám vaše přání!